Atrakcje

Atrakcje  

Okolica

  • Dworek jest otoczony prywatnym Parkiem oraz łąkami, gdzie można odpocząć od uciążliwego hałasu i spalin w mieście.
  • Na terenie Dworku znajdują się dwa malownicze stawy, przy których można spędzić urlopowe dni.
  • Usytuowanie Dworku Bogdanka, pośród lasów i jezior, niedaleko Drawieńskiego Parku Narodowego stwarza możliwość zorganizowania czasu zarówno aktywnie jak i spokojnie. http://dpn.pl/turystyka

Obok indywidualnych spacerów i wycieczek rowerowych szlakami leśnymi, oferujemy Gościom inne formy spędzenia czasu wolnego:

Grzybobranie

Lasy Człopskie to nie tylko jeden z piękniejszych i cenniejszych obszarów przyrodniczych w Polsce, ale także teren obfitujący w różne gatunki grzybów. Samodzielne napełnienie kosza podgrzybkami, koźlarzami, rydzami, gąskami czy kurkami daje niesamowitą satysfakcję oraz ucztę dla podniebienia.

Łowienie Ryb

Podczas pobytu w Dworku Bogdanka miłośnicy wędkowania mogą oddać się swojej pasji. Do dyspozycji Gości są dwa prywatne stawy. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zezwolenia na połów ryb.

Spływy kajakowe

Płynące w pobliżu Dworku rzeki Cieszynka i Drawa pozwalają na kompleksową organizację spływów kajakowych, dostarczających uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Pomagamy Gościom zorganizować spływy kajakowe.

Rykowisko

ryczący jeleń na rykowisku

Rykowisko, czyli pokaz zachowań godowych jeleni to widowisko, które każdy pasjonat przyrody powinien zobaczyć przynajmniej raz na żywo. Rykowisko w Polsce zaczyna się w Polsce mniej więcej w drugiej połowie września. Poniższy film przybliży Państwu temat.